Zihnini kullanabilen bir nesil istiyoruz. Çocuklarımızın kendilerini, yapabileceklerini fark etmelerini sağlıyoruz.
Ekonomi

Zihnini kullanabilen bir nesil istiyoruz. Çocuklarımızın kendilerini, yapabileceklerini fark etmelerini sağlıyoruz.

Zihnini kullanabilen bir nesil istiyoruz. Çocuklarımızın kendilerini, yapabileceklerini fark etmelerini sağlıyoruz. Matematikte kaybolan özgüvenlerini yerine getirmeyi hedefliyoruz. Hatta matematik korkusu nedir bilmeyen miniklerimizin, bu korkuyla tanışmalarına izin vermiyoruz.

İlkokul temel matematik kazanımları için en doğru adres.

Önceliğimiz parmak saymaktan kurtarmak. 

Basit toplama, basit çıkarma, eldeli toplama, eldeli çıkarma, ritmik sayma, bölme, çarpma , ilkokul düzeyi denklem kurmaya kadar gidiyor yolculuğumuz.

Zihinsel işlemlere öncelik veriyoruz. Buradaki amacımız çocuğun kısa süreli belleğini aktif tutmak ki bu algılama düzeyini müthiş anlamda etkiliyor.

Bütün bunları sağlarken artı program ve materyallerle çok geniş bir yelpazede size fırsatlar sunuyoruz.

Tüm bu sistemi Veli Eğitim Programlarımızla öğrenip, kendi çocuğunuzun öğretmeni olma şansına sahipsiniz. Bunu yaparken kitap hediyelerimizin yanı sıra, istediğiniz her an ulaşabileceğiniz video ve döküman desteğini de sağlıyoruz.

Temel matematik kazanımları için sistemimizin detaylarının, içeriklerinin bulunduğu görsel destekli (şimdilik) 4 kitabımız mevcut.

Sayıları Tanıyorum , Parmaktan Kurtuluyorum , Zihinden Çarp Böl, Zihinsel İşlemler ve yakında çıkacak olan Problem Çözüyorum kitabımız.

Bu kitapları destekleyici videolarımızı isterseniz Matematik Bakkalı sitemizden de temin edebilirsiniz. + kitaplarımızın dijital platformdaki çizgi film ve oyun destekli hali için de çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.

Her çalışmanın sonunda çocuğunuzun eğlenerek öğrendiklerini pekiştireceği farklı oyunlarımız da mevcut. Bu oyunlar sayesinde tüm öğrendiklerimizi kalıcı belleğimize atmak daha da kolay hale geliyor.

+ Yine toplama, çıkarma, çarpma, parçalama ve ritmik saymada kullanabileceğimiz renkli kartlarımız…

Tüm bunların yanı sıra programlarımızdan, oyunlarımızdan, materyallerimizden veya eğitmen desteği ile birebir online veya yüzyüze sistemimizden faydalanmak isterseniz Tüm Türkiye’de bulunan bayilerimizden gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz. 

Gördüğünüz gibi temel matematik alanında farklı ve geniş seçeneklerle hizmet vermeye çalışıyoruz.

www.bulentgundagmert.com.tr sitemizde de sevgili öğrencilerimiz için deneme sınavlarımız ve çözümleri yer alıyor. Bu platformdan tüm öğrenciler ücretsiz üye olarak faydalanabilirler.

Ayrıca anlayarak hızlı okuma, görsel hafıza, dikkat ve odaklanma konusundaki çalışmalarımız da hızla devam etmekte.

Hali hazırda bulunan ve binlerce kullanıcıya ulaşan Ahob programımızın faydalarını konuşalım biraz.

Program kullanım sonunda çocuğunuzun anlayarak okuma hızındaki gelişimi %65 in altında olursa ödediği ücretin tamamını iade eden bir yazılım.

Hedefimiz sadece hızlı okuma değil, anlayarak hızlı okuma. Bu programımızı destekleyen yeni nesil anlayarak hızlı okuma kitabımız…

Sadece kitap ile de düzenli ve veli kontrolünde ilerleyen çocuklarımızın da gözle görülür başarılara imza attığını söyleyelim.

Okuma yapmadan okuma hızını arttıran tek kitap diyebiliriz. İçerisindeki zengin çalışmalar ile bunu fark edeceksiniz.

Görsel hafızanın sihirli dünyası serisinde biri normal baskı, diğeri dijital olmak üzere 2 kitabımız mevcut.

+ ilk kitabımızı destekleyici oyunumuz da var. Çocuklarımızdaki, kısa süreli belleğin maalesef telefon, tv ve tablet ile köreldiği bu günlerde kesinlikle maksimum fayda sağlayacağınız başka bir kaynağımız.

Veee hızlı sayı oyunumuz. Bu oyunumuz da yine aynı şekilde kısa süreli belleği, dikkat ve odaklanmayı arttırmayı hedefleyen, işlemsel hafızayı canlı tutmayı amaçlayan oyunlarımızdan biri.

Ve yakında bitecek olan dikkat ve odaklanma çalışmalarımızın yer alacağı kitabımız olacak. Zengin içerikli bu kitabımız da çocuklarımızın eğlenerek renkli görsellerle dikkatlerini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tüm oyunlarımızın, kitaplarımızın, eğitimlerimizin, kazanımlara destek amacı güttüğünü, çocuklarımızı yeni nesil eğitime hazırladığını unutmayalım.

Bütün materyallerimizi www.matematikbakkalisatis.com sitemizden temin edebilirsiniz. Bayi kodlarını kullanarak indirimli de faydalanabilirsiniz. 

Sorularınız ve merak ettikleriniz için Tüm bayilerimizden ve sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Yazar: BÜLENT GÜNDAĞ MERT

turkbirligi.com.tr Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir