KARMAŞIK TEKNOLOJİLERİN DEVRİ

KARMAŞIK TEKNOLOJİLERİN DEVRİ

Önümüzdeki aylarda Çok yüksek teknolojik uygulamaların başladığını göreceğiz. Teknoloji çok yüksek seviyelerde olacak.. Aklımıza bile gelmeyen konuların dışında bilmediğimiz , sistemlerin uygulanmasında kullanılan teknolojileri 2022 nin ikinci yarısından itibaren görmeye başlayacağız. İnsanlık adeta şaşkına dönecek. Peygamber mucizeleri diye bildiğimiz konular bulunan teknolojik sistemlerin yanında sönük kalacak. Başta ışınlanma sistemleri hayatımıza girmeye başlayacak. Ufo dediğimiz araçların uygulamaya konulduğunu, havalarda sık görmeye başladığımızda anlayacağız ki bunlar anti yerçekimi teknolojisiyle çalışan araçlar olacak. Hologram tekniği çok daha gelişmiş olarak karşımıza çıkacak. Dünyanın herhangi bir yerindeki hadiseyi istenilen bir bölgede oranın sakinlerine gökyüzünü büyük bir dev TV ekranına çevirerek yansıtacaklar.
Yıldırımların enerjisini kullanmaya başlayacaklar. Enerji dönüşümlerini çok daha kolay yapacaklar. sıvı yakıt kullanma devri bitecek. Manyetik alan gücünü uygulamaya başlayacaklar. Her türlü doğal olayı önceden duyup görüp daha kolay tedbir alacaklar. Yapay zeka sanıldığı gibi insanlığın düşmanı değil tam tersi insanlığın hayatını kolaylaştıran bir hale gelecek.
YUKARIDA SAYDIĞIM BAZI OLABİLECEK TEKNOLOJİLERDEN DOĞAL OLAYLARI ÖNCEDEN TESPİT EDEBİLME TEKNİĞİNİ DEHA ADLI DEPREMLERİ ÖNCEDEN ( MİN: 15 GÜN) ALGILAYABİLMEYİ BEN BİLE ŞU ANDA BULMUŞ DURUMDAYIM. GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN.
BU KONUDA YAZACAKLARIM ŞİMDİLİK BU KADAR.

Yazar
Cengiz ÇETİN
Elektronik Mühendisi

Bir cevap yazın