KAİNATIN SIRLARI
Teknoloji

KAİNATIN SIRLARI

ALLAH YARATACAĞI OLAYLARI ÖNCELİKLE FİZİKSEL VE KİMYASAL OLARAK BİR ARAYA GETİRİP OLUŞMASI İÇİN ZAMANI BAŞLATIR.İŞTE BUNA ALLAHIN OL DEYİNCE OLMASI DENİR.GÖZLE GÖRÜNÜR ELLE TUTULUR HİÇ BİR NESNEYİ YOKTAN YARATMAMIŞTIR.HEPSİ BİR SÜRECİN SONUCUDUR VE BU SÜREÇ HALA DAHA DEVAM ETMEKTEDİR BU DEMEKTİR Kİ YAPILACAK DAHA ÇOK İŞLER VAR.BİZ Mİ KAİNATA GİDECEĞİZ YOKSA KAİNAT MI BİZE GELECEK. ALLAH GÖREV SİSTEMİ OLUŞTURMUŞTUR, OLMASI İÇİNDE ZAMANI BAŞLATMIŞTIR.
YAŞADIĞIMIZ HADİSELERE BİZ SINAV DEDİK, HADİSENİN AĞIRLIĞINA GÖRE SINAVIN MÜKAFATI YÜKSEK OLACAK.MÜKAFAT İÇİN SINAVI BİZ İSTEDİK.
ALLAH ÜRETME İLE ÇOĞALTMAYI SEÇTİ.İNSANLAR İLK ÖRNEK .MADDELERE İSE BİR ÖRNEK VEREYİM H2O İKİ HİDROJEN BİR OKSİJEN ATOMUNU BİRLEŞTİRİP SUYU OLUŞTURDU.ETRAFIMIZA BAKARSAK MADDELER DAHİL BÜTÜN CANLILAR BİRLEŞTİRİLEREK ÇOĞALTMA YAPILMIŞTIR.BÜTÜN BUNLARIN HEKSA DESİMEL KODLARINI ALLAH ZAMANDAN ÖNCE YAZMIŞ ,YARATMIŞTIR.
ALLAHIN YARATIM KOMBİNASYONLARI SONSUZDUR.BUNA EN GÜZEL ÖRNEK KAR KRİSTALLERİDİR,HİÇ BİR KRİSTAL BİRBİRİNE UYMAZ MİLYAR KERE MİLYAR SAYIDAKİ KRİSTALLERİN TAMAMI FARKLIDIR.İŞTE BU SONSUZ YARATMANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİDİR
YAPTIĞIMIZ HER YENİ ÇALIŞMA ALLAHIN BİZE VERDİĞİ İLHAM SONUCU OLUŞMUŞTUR.

YAZAR
CENGİZ ÇETİN
ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
TURAN BİLİMLER AKADEMİSİ BALIKESİR İL BAŞKANI

turkbirligi.com.tr Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir