İnadına Büyük Türkiye
Politika

İnadına Büyük Türkiye

İç, dış tüm şer mihraklar ellerini sıvazlıyor, sevinç naraları atıyorlar. Erken seçim, gelecek cumhur başkanlarını bile belirlediler. Sevinin, ancak bu kısa sürecek, bu halkı bilinçlendirecek helal süt emmiş, canını vatanı için verecek insanlar var oldukça hevesiniz kursağınızda kalacak..
İslam ve Türk kalesini asla düşürecek siniz. Necip Fazıl İn ölüm yıl dönümü. Dört ihlaslı genç benim tabutumu taşısın, bu bana yeter, demiş üstat. Binlercesi var.. Bekleyin görün, bizi daha da hedefe odakladınız. Sizin oyunlarınız, suyun üstündeki köpük hükmündedir. Sönmeye mahkum.
Yeni politikalar ile bu halkı ev, ev, mahalle mahalle toplayacak muktedir bir devlet var. Öyle YouTube ile etkileyeceğini insanların, kapılarını çalacağız. Bu güne kadar Osmanlı yıkıldıktan sonra katledilen Türkler, Müslüman, Arap dünyasını kandıran tüm lawrensleri, ve kandırılan toplumların akıbetlerini.
İkinci devlet yüzü her ilçe, köy için yepyeni kırsal kalkınma planlarımızı (hayata geçen modelleri bir bir göstereceğiz, yerinde incelemeler yaptıracağı, kümeleşme alternatifin uygunları bir araya getireceğiz) hakkında gerekirse davul zurna, gerekirse mehteranla halkı bilinçlendirdiğimiz gibi, önlerine düşüp rotalarını biz planlayacağız.

Bekleyin görün, sizin bu sevincimiz Çin e rakip bilinçli bir Türk halkının temellerini atmamıza neden olacak. Her şerde bir hayır var.

Yönetim, kurumda yenileşme alanında uzmanım. Belki mevzuatta küçük ayrıntıları bilemem ama, tezimle dimdik ayaktayım. YÖK de kayıtlı tezim şu an bile bu ülkenin çok işine yarar.

Yazar: Nurten Canbasoğlu

turkbirligi.com.tr Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir