DÜNYA; VİRUS,DENİZ SALYASI VE DEPREM GİRDABINDA
Teknoloji

DÜNYA; VİRUS,DENİZ SALYASI VE DEPREM GİRDABINDA

Dünya üçlü bir girdabın içinde.

Birincisi; Virus, Wuhanda, Elon Musk tarafından gezegenlerde yaşam formu hazırlamak amacıyla sipariş üzerine. Çinli bilim insanlarınca h7n9 grip mikrobundan üretildi. Çinlilerde bu arada ışınlanma deneyleri yapıyordu. Deneyde ilk defa bir canlı formu kullanmak istediler. Yani bir taşla iki kuş vuracaklardı Hem Elon Musk’la ortak gezegenlerde yaşam formunu başlatacaklar hem de ışınlanma deneyinde canlı kullanacaklardı. Fakat işler istenildiği gibi gitmedi. Gönderici ve alıcı Seperatörlerde işlevsel hatalar oldu. Virusler bir anda bütün dünyaya yayıldı. Ağırlıklı yayılan bölgeler genellikle 5g verici alıcı olan bölgelerdi. Frekans uyumluluğu vardı.

İkinci olay ise; denizlerde oluşmaya başlayan salya silajlarıydı. Bununda ana sebebi ışınlanma deneylerinde kullanılan elektromanyetik alan frekansları denizlerde ne kadar deniz anası ve benzeri yapıda canlı varsa ölümlerine sebep oldu. Bu ölü silajlar şu anda denizin üstünü kapatan salyaları oluşturdu.

Üçüncü artarak gelişen olay ise Depremler. Depremlerde dünyada virusten dolayı oluşan hareketsizlik ters enerji hareketlenmelerine sebep oldu. Fay olmayan bölgelerde bile depremler oluşmaya başladı.
ÇARE : İLGİLİ YERLERDE İLGİSİZ BİLİM İNSANLARININ ÇEKİLEREK ,KONUSUNDA UZMAN OLANLARIN DERHAL GÖREVLELENDİRİLMELERİ LAZIM.

Yazar: Cengiz Çetin

(ÖZEL) ÇARPIŞMA HABERCİSİ HAYAT KURTARACAK

turkbirligi.com.tr Kurucusu

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir