DÜNYA BÜYÜK TEHLİKEDE
Teknoloji

DÜNYA BÜYÜK TEHLİKEDE

BAZI DENİZ CANLILARININ ÖLÜMÜYLE OLUŞAN MUSİLAJ HABERLERİNİ DÜNYA ÜLKELERİ DENİZLERİNDE DE ALMAYA BAŞLARSAK SEBEBİ BİLİN Kİ,VİRUSÜ DÜNYAYA YAYAN TEKNOLOJİK DENEYİN İKİNCİL BİR SONUCUDUR.
ÖNGÖRÜMÜ BİLİYORSUNUZ . VİRUS DÜNYAYA IŞINLANMA DENEYİNDE YAPILAN BİR HATA SONUCU YAYILMIŞTIR. IŞINLANMA DENEYİNDE KULLANILAN BİLİNMEYEN ELEKTROMANYETİK BİR SİNYAL,ÇOK YÜKSEK BİR FREKANS BANDINDAN DOLAYI DENEYDE KULLANILAN H7N9 GRİP VİRUSÜNÜN MUTASYONA UĞRAYIP KORONA ADINI VERDİĞİMİZ DAHA SALDIRGAN ÖLDÜRÜCÜ BİR VİRUSE DÖNÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜK. AYNI FREKANS BANDI ÖNGÖRÜME GÖRE DENİZLERDEKİ MİKRO DÜZEYDE BULUNAN BAZI CANLILARINSA ÖLÜMLERİNE YOL AÇTI. İŞTE ÇIKAN MUSİLAJLAR BU YÜZDEN. BU MİKRO ALG CANLILARIN ÖLÜMLERİ BİRBİRİNİ TETİKLEYEN BULAŞICI BİR DURUM OLUŞTURDUĞU GÖRÜLMEKTEDİR.
SONUÇ VE ÇARE: TEKNOLOJİ AMA BÜTÜN TEKNOLOJİ EN AZ 1 HAFTA ARAYLA 2X 5 GÜN BÜTÜN DÜNYADA NE OLURSA OLSUN DURDURULMALIDIR. YOKSA DÜNYAMIZ BÜYÜK BİR FELAKETE DOĞRU GİDİYOR.
İZLEDİĞİM KADARIYLA GERÇEKLERİ SÖYLEYİP UYGULAMAYA KOYMASI GEREKEN BİLİM İNSANLARIDA BİTMİŞ DURUMDA. DÜNYADAKİ BİLİM İNSANLARI BULUNDUĞU ÜLKENİN İKTİDARLARINI KORUMAK ADINA YALAN YANLIŞ,BİLİMSELLİKTEN UZAK AÇIKLAMALAR YAPIYORLAR . ÇARE SÖYLEMİYORLAR KONUŞUYORLAR,KONUŞUYORLAR VE DİYORLAR Kİ BEN FAZLA BİRŞEY BİLMİYORUM. BU MUDUR. BİLİM İNSANI OLMAK BU MUDUR. DÜNYAMIZ GÖZ GÖRE GÖRE YOK OLUŞA DOĞRU GİDİYOR.
BİLMEYEN İNSANLARIN BİLEN İNSANLARLA ÇOK ACİLEN YER DEĞİŞTİRMESİ LAZIM.
ZANNETMEYİN Kİ BU SALYA SADECE DENİZLERDE . ÇOK YAKINDA HABERLERDE DUYMAYA BAŞLAYACAKSINIZ NEHİRLERDE VE GÖLLERDE DE OLUŞMAYA BAŞLAYACAKTIR
İLK HABER ÇANAKKALEDEN GELDİ ZATEN . ŞEHRİN ORTASINDAN GEÇEN AKARSUYU MUSİLAJ KAPLADI BİLE.

Yazar: Cengiz Çetin

turkbirligi.com.tr Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir